Dér – hét – 4. nap – csütörtök

A Dér-hét keretében ma Művészeti gálán vettek részt iskolánk tanulói. Minden évben tavasszal mutatkoznak be azok a tanulóink, akik művészeti oktatásban részesülnek. A MÁI és Alapfokú Művészeti Iskola keretein belül zenei és képzőművészeti képzés valamint néptánc oktatás folyik már lassan 2 évtizede iskolánkban. Ma a polgármesteri hivatal dísztermében léptek fel a zenét tanulók és a néptáncosok. A képzőművész növendékek kiállítással mutatkoztak be.
A fúvós zenét tanuló gyerekeket Pap Anikó tanárnő és Takács Zoltán tanár úr készítette fel a koncertre. Néptáncosaink Csókási Imre tanár úr vezetésével mutatták be, hogy mit tanultak. A képzőművész diákokat Rónai Emilné Aranka néni tanítja szebbnél szebb alkotásokat készíteni.
Gratulálunk tanulóinknak és felkészítő tanáraiknak!