Faültetés

Környezeti nevelésünk sok-sok elemből tevődik össze. Célunk, hogy környezettudatos, a világra odafigyelő gyerekeket neveljünk. Ennek jegyében már régi hagyomány iskolánkban, hogy végzőseink elültetik az osztályfát. Ezt az idén is megtették a „Bolondballagás” után. A kis fa az emeletes iskola udvarán, egy kiszáradt fa helyét foglalhatta el. Reméljük, hogy megerősödik, s szép fává cseperedik, amit majd meglátogathatnak a diákok osztálytalálkozóik alkalmával.

„Bolondballagás”

Iskolánk hagyományaihoz híven ma végzőseink „Bolondballagást” tartottak. Ilyenkor a 8. osztályosok beöltöznek, végig járják az iskola épületeit, a bölcsődét, az óvodát és körjátékokat játszanak a gyerekekkel. Ma ezt a hagyományt kicsit felül írta az esős időjárás, így a legkisebbekhez és az óvodába nem jutottak el végzős diákjaink. Az emeletes iskola épületét végig járták, s az alsós diákokkal sikerült kicsit játszani.