Legkiválóbb felső tagozatos diákjaink – 2023

Az idén is rangos díjakat kaptak legkiemelkedőbb tanulóink a felső tagozaton is. A kitűnő és jeles eredményekért Szabó Zsuzsanna intézmény – vezető asszony a tanévzáró ünnepségen adta át a könyvjutalmakat. Az „Alapítvány a csanádpalotai Korszerű Iskola Megteremtéséért” civil szervezet kuratóriumi elnöke, iskolánk intézmény – vezető helyettese, Debreczeni Istvánné a ballagási és évzáró ünnepségeken jutalmazta a legkiválóbbakat.
Díjazottjaink:
Dér – díj: Körömi Ábel Zétény – 8. osztály
Büszkeségeink: Baranyi Barbara, Bombolya Milán és Murvai Károly Alex 8. osztályos tanulók
Tehetségdíjasaink: Arany Bence, Bán Hunor Csanád, Baranycsik Vendel, Bodzás István Boldizsár, Kása Richárd, Kékesi Dominik László 7. osztályos tanulók, valamint Bombolya Milán és Körömi Ábel Zétény 8. osztályos diákok.
Az itt felsorolt tanítványaink kikerülnek az emeletes iskola zsibongójában elhelyezett Tehetség díjasok valamint Büszkeségeink táblára. Ábel fényképe a Dér – díjasok között kapott helyet.
Kitűnő tanuló lett idén: Kása Richárd Zsolt 7. osztályos tanuló
Jeles eredményt ért el: Glogoviczán Bianka és Veréb Dániel 5. osztályos, valamint Arany Bence 7. osztályos tanuló.
Gratulálunk a csodaszép eredményekhez! Jó pihenést kívánunk a nyári szünetre!