Nyugdíjas pedagógusok búcsúztatása

Megható eseményre került sor tegnap iskolánkban. Számunkra fontos személyektől búcsúztunk nyugdíjba vonulásuk alkalmával. Fülöpné Borsos Ágnes tanítónő, Perneki Lászlóné Csöpike gyógypedagógus-tanítónő és Gulyás Istvánné Kati néni, aki iskolánkat varázsolta széppé és tisztává nap, mint nap, köszönt el tőlünk. Mindhárman évtizedekig voltak intézményünk meghatározó személyiségei, most jól megérdemelt nyugdíjas éveiket kezdik meg.

A gyerekek nagy izgalommal készültek a búcsúzásra. Ádókné Debreczeni Ilona, Borovics Nóra és Pap Anikó tanárnők segítségével készítettek megható, szép műsort a számukra kedves személyeknek. Az ünnepséget Szabó Zsuzsanna igazgatónő nyitotta meg beszédével.

Kívánunk mindhármuknak nagyon boldog, egészségben gazdag nyugdíjas éveket, s mindig sok szeretettel várjuk őket iskolánkban!

.