Makó Városi és Térségi Versmondó Verseny

Március 1-től 9-ig zajlottak a Makó Városi és Térségi Versmondó Verseny fordulói a Hagymaházban. Csanádpalotát Arany Bence, Bodzás Boldizsár (2. osztály, felkészítő: Kis Lászlóné), Nyerges Balázs (3. osztály, felkészítő: Hajas Lászlóné), Szedlacsek Kitti (4. osztály, felkészítő Szabóné Kecskeméti Margit) és Maczelka Barnabás (5. osztály, felkészítő Ádókné Debreczeni Ilona) képviselte.
A díjátadó ünnepségre március 12-én került sor a Korona földszinti termében. Nagy örömünkre két tanulónk is a díjazottak között állhatott, így ők képviselhetik iskolánkat a szentesi megyei döntőn. Őszinte elismeréssel adózunk a gyerekek kiváló teljesítménye és a felkészítő pedagógusok eredményes munkája előtt.

Helyezések:

1-2. osztály
III. helyezett: ARANY BENCE
Felkészítő nevelő: KIS LÁSZLÓNÉ

5-6. osztály
III. helyezett: MACZELKA BARNABÁS
Felkészítő nevelő: ÁDÓKNÉ DEBRECZENI ILONA

Nem csak a kategóriák győzteseinek járt az elismerés: több tucat oklevél és könyv is gazdára talált az átadón. A díjakat Czirbus Gábor alpolgármester adta át, ráadásul zenés műsorral is kedvestek a szervezők a szavalóknak.