Arany János Szavalóverseny

2019. február 28-án hat felsős diákunk részt vett a Pitvarosi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola által immár 13. alkalommal megrendezett Arany János Szavalóversenyen, ahol két kategóriában (5-6. osztály, 7-8. osztály) öt iskola, 27 tanulója versengett egymással. Intézményünket Sebők Tamás (5.o.), Nagy Melissza, Maczelka Barnabás (6.o.), Arany Boglárka, Farkas Rebeka és Fülöp Kevin (7.a) képviselték a megmérettetésen, s a korábbi évekhez hasonlóan idén sem tértek haza üres kézzel: címét megvédve idén is első helyezést ért el Maczelka Barnabás az első kategóriában, míg a második kategória előkelő második helyezését hozhatta el Arany Boglárka. Gratulálunk diákjaink szép teljesítményéhez és köszönjük a felkészítő pedagógusok (Bodzás István, Maczelkáné Szabó Mária, Máté- Fehér Anna) munkáját.