Megyei Petőfi – szavalóverseny

2019. március 13-án rendezték meg a Szentesi Klauzál Gábor Általános Iskolában a már több évtizedes hagyományra visszatekintő, alsó tagozatosok számára kiírt megyei Petőfi-szavalóversenyt, ahol a 3-3 fős szakmai zsűrik két korcsoportban hallgatták meg a versenyzőket, hogy kiválaszthassák Csongrád megye idei legjobbjait.
Intézményünket és a Makói térséget a 3-4. évfolyamosok megmérettetésén Kis Lászlóné tanítványa Arany Bence képviselte, aki idén is brillírozott: Mentovics Éva: Hova tűnt az ellenőrző? című versével harmadik helyezést ért el a 23 fős, válogatott mezőnyben.
Gratulálunk a szép teljesítményhez és köszönjük Ildi néni munkáját, aki ismét bebizonyította, hogy a tehetséges diákok, hozzáértő kezekbe kerülve, egy kisvárosi iskolából indulva is érhetnek el nagy eredményeket!