József Attila Versmondó Verseny

2019. április 11-én – A Költészet napján – a Mezőhegyesi József Attila Általános Iskola, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Mezőhegyes Város Önkormányzatának együttműködésével immár 27. alkalommal rendezte meg nagy hagyományokra visszatekintő József Attila versmondó versenyét.
Intézményünket a 3-4. osztályos korcsoport népes mezőnyében Arany Bence és Nyerges Balázs képviselte ebben a tanévben és nagy örömünkre mindketten helyezettként tértek haza a megmérettetésről.
Bence, Mentovics Éva: Hova tűnt az ellenőrző? című versének színvonalas bemutatásáért a képzeletbeli dobogó 1. fokára állhatott fel és a közönségdíjat is ’bezsebelhette’, míg Balázs, Kányádi Sándor: Az okos kos című versével 3. helyezést ért el. Gratulálunk mindkettőjüknek és köszönjük felkészítő tanítóik Kis Lászlóné és Vass Sándorné munkáját!