Rajzpályázat a Magyar kultúra napjának tiszteletére

A Magyar kultúra napja alkalmából a szegedi Szent Györgyi Albert Agóra (korábban Százszorszép Gyermekház) rajzpályázatot hirdetett 6-14 éves diákok számára, akik a verseny keretei között, szabadon választott technikával mutathatták be, mit jelent számukra e jeles ünnep, milyen kulturális események által emlékeznének meg a Himnusz születéséről.
A pályázatra 22 iskolából 292 alkotás érkezett be, köztük 9 negyedikes kisdiákunk (Balogh Lili, Figura Ádám, Figura Dávid, Fodor Gábor, Juhász-Nagy Szonja, Karsai Jenni Angyalka, Karsai Krisztián Rudolf, Kereszturi Lilla, Szabó Kinga Vanda) munkái is.
Nagy örömünkre, a zsűrizést követően Jenni és Lilla rajzát is beválasztották a legkiemelkedőbb 118 alkotás közé, melyek szabadtéri kiállítás keretein belül 2021. január 22-től- február 5-ig tekinthetők meg Szegeden, a Kárász utcán. (A többi, a rajzpályázatra személyesen beérkezett alkotás az Agóra első udvarán kerül kiállításra.)
Gratulálunk a két kislánynak a kiemelkedő eredményhez és köszönjük tanítójuk, Luczóné Hati Judit felkészítő munkáját!

Bodybuilding – nutrition – buy sale anabolic steroids equipoise steroid for sale note n74 – bodybuilding drinks and muscle haunting – contemporary muslim.