Elindult a 2022-2023-as tanév

Szabó Zsuzsanna igazgató asszony ma hivatalosan is megnyitotta a 2022-2023-as tanévet. Az évnyitó ünnepség elején Zsuzsa néni köszöntötte Földesi Csabát a Makói Budo Klub alelnökét és Kiss Ferenc ökölvívó edzőt. Ennek az apropója az volt, hogy Körömi Ábel 8. osztályos tanulónk nyáron kijutott a Törökországban megrendezett Európa Bajnokságra, ahol csodálatos teljesítményt nyújtva ezüst érmet szerzett. Földesi Csaba pár szóban méltatta Ábel teljesítményét, s köszönetet mondott edzőjének, a szüleinek, s természetesen a kiváló sportolónak is.

Az ünnepség a 3. osztályosok vidám műsorával folytatódott, melyet Bánné Szikszai Erika és Varga Antalné tanítónők irányításával tanultak meg a gyerekek.

Az évnyitó egyik legfontosabb mozzanata az 1. osztályosok avatása. Ez az idei tanév elején is megtörtént. Reméljük a legkisebbek is jól érzik majd magukat, s hamar beilleszkednek az iskolai életbe.

Kívánunk minden tanulónknak sikerekben gazdag, eredményes tanévet!