Diáknap

Ma Diáknapot tartottunk iskolánkban. Csanádpalota csatlakozott a megyei Identitásnaphoz, melynek keretében színes programokat láthattak városunk lakói így a Diáknap keretében csatlakozó diákok is. Megismerkedhettek népi játékokkal, különféle mesterségekkel, ételkülönlegességekkel. Láthattak harci bemutatót és koncertet is. Különféle kézművestevékenységeket is folytathattak a gyerekek. Körömi Ábel Zétény 7. osztályos tanuló kitüntetést vehetett át Perneki László polgármester úrtól. Arany Bence és Bodzás Boldizsár kiállítás megnyitón szavalt, melyet meg is tekintettek a diákok. Tanulóink Szabó Gergő vezényletével taekwondo bemutatót tartottak. Felléptek a város hagyományőrzői is, műsorukat a gyerekek nagy tapssal fogadták. A képek tanúskodnak róla, hogy a diákok tartalmasan, vidáman töltötték a mai napot.