Idén is csatlakoztunk a TeSzedd! mozgalomhoz

A TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért akció hazánk legnagyobb önkéntes hulladékszedési mozgalma, amely az idei évben 11. alkalommal került megrendezésre az Energiaügyi Minisztérium támogatásával. Hagyományainkhoz híven iskolánk idén is csatlakozott a mozgalomhoz.
Az egész országra kiterjedő kampány célja, hogy önkéntes megmozdulás keretében közösen varázsoljuk tisztábbá környezetünket. Diákjaink a délutánt azzal töltötték, hogy szebbé tegyék városunkat.
Az akció egy rövid ismertetővel kezdődött, melyben a gyerekek megismerkedtek a hulladékgazdálkodás legfontosabb kérdéseivel. Hájas Rita a Kelemen László Művelődési Ház igazgatója és Makán Andrásné a Csibész Csanádpalotai Ifjúságért Egyesület elnöke totót állított össze a diákoknak, egy pályázat keretében.
A Csanádpalotai Vadásztársaság is részt vett iskolánk tanulóival együtt a TeSzedd akció keretén belül meghirdetett szemét gyűjtésben.
Ismét több tízezer lépést gyűjtöttünk a Millió lépés iskoláért mozgalom keretében.