Dér-est

Pénteken lezárult a Dér-év iskolánkban a Dér-esttel. Az eseményen iskolánk névadójára emlékeztünk egy művészeti gála keretében, melyen felléptek iskolánk művészet oktatásban részesülő diákjai közül a legkiemelkedőbbek és tanulóink közül a színjátszás, mesemondás és éneklés terén a legjobbak. Sor került a rajz- és versíró pályázat győzteseinek díjazására is, valamint kiállítás keretében a művészeti iskola képzőművész tanulói is bemutatkoztak. Köszönjük a művész-tanárok felkészítő munkáját! A zenészeket Pap Anikó és Takács Zoltán, a képzőművészeket Harmati-Kerekes Angelika, a néptáncosokat és népdalénekeseket Fülöp Boglárka készítette fel az eseményre. A mesemondó diákjainkat Kiss Lászlóné tanította meg az élvezetes előadásra. Az igazgatónő születésnapja című jelenetet Bodzás István írta és rendezte, a záró zenedarab az iskolai kórus és a trombitás növendékek közreműködésével Pap Anikó és Borovics Nóra tanárnő jóvoltából valósulhatott meg. Külön köszönetet mondunk Benkő Zoltán tanár úrnak a zongorakíséretért! Köszönjük minden felkészítő és közreműködő pedagógus munkáját, s minden résztvevőnek gratulálunk a színvonalas szereplésért. A gálán díjazott és fellépő diákok névsorát részletesen a Palotai Krónika közli!