Dér-Kupa 2024.

Hagyományainkhoz híven, de egyben hagyományteremtő szándékkal – néhány év kieséssel- ebben az évben is megrendeztük a Dér-kupát.
A mai Dér-nap kezdeményezése, labdarúgás sportágban egy Dér-vándorkupa útjára bocsátása. Elsősorban térségi kisiskolák csapatainak szeretnénk lehetőséget kínálni, hogy a labdarúgás sportágban összemérjék tudásukat, tehetségüket. A győztes csapat egy évig a Dér-vándorkupa büszke birtokosa.
A sportrendezvényen átadásra került a Tóth Zoltán emlékkupa, az iskolánkban 30 évig tanító matematika-testnevelés szakos kollégánk emlékének ajánlva, aki pályafutása alatt mindvégig szívügyének tekintette a labdarúgást, a tehetségek gondozását.
A rendezvényen iskolánk 8. osztályos sportolói az Apátfalvi Dózsa György Általános Iskola és a Kiszombori Dózsa György Általános Iskola tanulóival mérkőztek labdarúgás sportágban.
Labdarúgóink kimagasló játékkal az Apátfalvi Dózsa György Általános Iskola csapatai mögött a 2. helyen végeztek. Gratulálunk!
Szeretnénk köszönetet mondani Takács Jánosnak a mérkőzésvezetésért és a kupák felajánlásáért. Köszönjük a magukat megnevezni nem kívánó támogatóknak is a kupákat.
Iskolánk technikai személyzetének és karbantartónknak a helyszínek berendezéséért és magas színvonalú vendéglátásért szeretnénk hálát mondani.