Díjazottjaink – Bodzás Boldizsár

Az Alapítvány a Korszerű Iskola Megteremtéséért „Tehetségdíjára”
„Dér Komplex – Díj” kategóriában Arany Bence és Bodzás István Boldizsár lettek a 2021/2022-es tanév díjazottai.
A díjat az a tanuló kapja, aki mindhárom Tehetség-díj kategóriában (tanulmányi, művészeti és sport) térségi, megyei vagy országos versenyen, egyénileg vagy csapatban, dobogós helyezést ér el egy tanéven belül.
Bodzás István Boldizsár, 6. osztályos tanuló
Sport verseny kategóriában a Diákolimpia I. Special Teakwon-do Kupa – forma országos versenyén egyénileg november 13-án második helyet szerzett.
Művészeti verseny kategóriában a „Százszorszép Mesegyűrű” mesemondó megyei versenyen egyénileg február 4-én második helyet szerzett.
Tanulmányi verseny kategóriában a „Kommunikáljunk természetesen” térségi versenyen csapatban április 25-én második helyet szerzett.