Dózsa – kupa

2019. május 24-én délután a Dózsa – labdarúgókupára látogattak el IV. korcsoportos (13-14 éves) fiú focistáink – Németh Zoltán, Sinka Levente, Bognár Rajmond, Nagy Renátó, Fülöp Kevin, Csabai Marcell, Gera Norbert és Jakucs István – az apátfalvi általános iskolába, felkészítő tanáruk Tóth Zoltán és intézményvezető – helyettesünk Debreczeni Istvánné kíséretében.
A házigazda Apátfalva mellett négy település – Csanádpalota, Földeák, Kiszombor és Őscsanád – kapott meghívást a tornára, ahol tanulóink – az előző évekhez hasonlóan – idén is kiemelkedő teljesítményt nyújtottak: az összes mérkőzést veretlenül zárva vehették át az első helyezettnek járó kupát és oklevelet, emellett, nagy büszkeségünkre, a torna legeredményesebb játékosa elismerő cím is csapatunk egy kiválóságához, Bognár Rajmondhoz került.