Idősek napja

Hagyományainkhoz hűen idén is iskolánk második osztályos tanulóira hárult az a megtisztelő feladat, hogy az idősek világnapján műsorral kedveskedjenek városunk szépkorú lakosainak.
Kisdiákjaink több hetes felkészülés után 2022. október 1-én a főtéren felállított sátorban mutathatták be versekkel, jelenetekkel, dallal, tánccal tarkított zenés produkciójukat, amit a megjelentek könnyekkel, mosollyal és vastapssal honoráltak. A fellépés után a közönség soraiból rengeteg gratuláció érkezett mind pedagógusaink felkészítő munkáját, mind az általuk megálmodott és megvalósított díszletet, mind a tanulók kiváló teljesítményét illetően. Örülünk, hogy ezzel a színvonalas műsorral is sikerült tovább öregbítenünk iskolánk jó hírnevét.
Köszönjük a felkészítő tanítók – Luczóné Hati Judit és Maczelkáné Szabó Mária – áldozatos munkáját, valamint az önkormányzat által a fellépők számára biztosított finom ebédet és egészséges ajándékot.