Karácsonyi koncert

2015. 12. 10-én rendeztük meg iskolánkban a hagyománnyá váló Karácsonyi koncertünket. A koncert Zsuzsa néni köszöntőjével kezdődött, majd Ilike néni tolmácsolta Bertus Barcza Anikó gondolatait, aki a képzőművészetet tanuló gyermekeinket vezeti el a rajz színes világába. Egy színvonalas, szép kiállítás képeit tekinthették meg a az érdeklődők.

Az első bemutatkozók néptáncos növendékeink voltak, akik Dél-Alföldi táncokat mutattak be. Kis táncosaink nagyon ügyesek voltak! Tanáruk Fülöp Boglárka, aki régi kedves tanítványunk. Nagyon köszönjük Anikó néni és Bogi néni munkáját!

A koncert második részében kis zenészeink mutatkoztak be. Nagyon ügyesen játszottak mindannyian. Gratulálunk nekik és tanáraiknak: Takács Zoltán tanár úrnak és Kovács Balázsnak. Köszönjük a munkájukat!

Koncertünk befejező részében a 3. osztályos tanulóink mutatták be Betlehemes játékukat. A gyerekeknek Fülöpné Ági néni és Vassné Magdi néni tanította meg a megható jelenetet. Köszönetet mondunk Szügyi Andrásné Ica néninek, Kocsisné Lóczi Erikának Kovács Sándornénak és Schneider Gábornénak a jelmezek elkészítésében nyújtott segítségéért. A koncert terem díszítését Maczelkáné Szabó Mária készítette. Nagyon nagy köszönetet mondunk Ádókné Ilike néninek a konferálásért, Borovics Nóra tanárnőnek az esemény megszervezéséért. Köszönjük a Kelemen László Művelődési Ház dolgozóinak segítségét!

DSC_0977 DSC_0844 DSC_0846 DSC_0853 DSC_0881 DSC_0894 DSC_0903 DSC_0922 DSC_0932 DSC_0951 DSC_0955 DSC_0959 DSC_0970