Nyugdíjba vonuló pedagógusainkat köszöntöttük

Ádókné Debreczeni Ilona és Csókási Nándorné volt pedagógusainkat köszöntöttük nyugdíjba vonulásuk alkalmából ma délután iskolánk magyar tantermében. Ilike néni és Manyika néni hosszú éveken át nevelték, tanították az iskolánk falai között felnövekvő ifjúságot. Bodzásné Bozó Mariann tanárnő, köszöntötte elsőként az ünnepelteket. A két kedves pedagógusunk életútját Szabó Zsuzsanna iskolánk intézményvezetője mondta el. Meglepetésként Bíró Petra és Szakács Lara (volt tanítványaink) egy verssel búcsúztak el volt osztályfőnöküktől. Ezek után diákjaink: Balog Bianka (8. o.) és Barancsik Vendel (7. o.) szavalatát hallgattuk meg. Bodzás tanár úr: Manyika néni, én ezt nem értem című írását Arany Bence (7. o.) tolmácsolásában hallhattuk, majd tanár úr Ilike néni, én ezt nem értem című művét Miksi Lionel (7. o.) mondta el. Bodzás István Boldizsár betegsége miatt hangfelvételt küldött. Ő Bodzás István: Magyarázom a bizonyítványom című művét tolmácsolta a hallgatóságnak. A köszöntés egy képes összeállítással zárult. A kisfilmet Borovics Nóra tanárnő állította össze Ilike néninek és Manyika néninek. Nyugdíjas pedagógusaink megvedégelték kollégáikat a jeles esemény alkalmából.
Iskolánk dolgozói, pedagógusai és diákjai nevében kívánunk nagyon hosszú, egészségben gazdag, boldog nyugdíjas éveket!