Tanévzáró ünnepély

Ma Zsuzsa néni bezárta a 2016-2017-es tanévet. A tanévzáró ünnepély az 5. évfolyam műsorával kezdődött, melyet Bodzás István írt és vitt színpadra. Az igazgatónő beszéde után került sor iskolánk legjobbjainak jutalmazására. Az osztályfőnökök által kiválasztott könyvjutalomban részesültek a kitűnő és jeles tanulók, valamint a kiemelkedő közösségi munkát végzők és a kiváló sportolók. A tankerületi igazgató úr, Balázs József által aláírt oklevelet kaptak azok a tanulók, akik 200 db jeles érdemjegyet szereztek az év során. Egész éves kiemelkedő teljesítményéért az iskolai alapítvány jutalmazta Maczelka Barnabás 4. osztályos tanulót. Az SZMK köszönetet mondott a 8. osztályból ballagó gyerekek kiemelkedő munkát végző szüleinek. Köszönjük munkájukat!

További képekért kattintson ide: