Tanévzáró ünnepség

Iskolánk igazgatónője Szabó Zsuzsanna ma bezárta a 2022-2023-as tanévet. A tanévzáró ünnepély kezdetén igazgatónő a tankerület oklevelét adta át Luczóné Hati Judit tanítónőnek pedagógus munkájának elismeréseként. Az ünnepség az 5. osztályosok műsorával folytatódott, melynek szerzője Bodzás István tanár úr volt. A jeleneteket és a táncot Máté-Fehér Anna osztályfőnök tanította meg a diákoknak. Szabó Zsuzsanna beszéde után a tehetség díjak átadására került sor. Az elismeréseket Debreczeni Istvánné az „Alapítvány a csanádpalotai Korszerű Iskola Megteremtéséért” civil szervezet kuratóriumi elnöke, iskolánk intézmény-vezető helyettese adta át. Ezek után a gyerekek az évben végzett tanulmányi eredményükért, szorgalmukért, közösségi munkájukért vagy éppen a városért végzett munkájukért vehettek át jutalmakat.