Újra Itt a Húsvétoló Húsvételő!

Már harmadik éve rendezték meg a TEPE önkéntesei, és velük karöltve a Csibész és a DÖK tagjai a Húsvétoló Húsvételőt. Az eseményre március 27-én került sor, a csanádpalotai Kelemen László Művelődési Házban, ahol 10 állomáson, 13 akadályon kellett áthaladnia a kíváncsi óvodásoknak és általános iskolásoknak. A kalandjáték után a nap kötélhúzással és tojáskereséssel végződött.
Nagyon köszönjük a gyerekek nevében a segítő pedagógusoknak, illetve az esemény szervezőinek, név szerint: Budainé Katalinnak, Bíró Petrának, Halász Zsoltnak, Horváth Sándornak (aki az eszközök egy részét is készítette), Lakatos Tibornénak, Makán Andrásnénak, Nagy Józsefnének, Nyergesné Kovács Erzsébetnek, Pflaum Zsuzsannának, Szabóné Bán Beatrixnak, Szeles Mihálynak és Szeles Róbertnek.
Külön köszönet a rendezvény fő koordinátorának, Deli Istvánnak, a TEPE elnökének

Beiratkozás az első évfolyamra

Tisztelt Szülők!

Beiratkozás az első évfolyamra: 2024. április 18-19.

2024-ben is lehetőségük van gyermeküket elektronikusan beiratni.

Szülői tájékoztató az elektronikus beiratkozásról: