Arany János Térségi Szavalóverseny

2020. március 3-án a Pitvarosi Petőfi Sándor Általános Iskolában rendezték meg a sok éves hagyományra visszatekintő Arany János Térségi Szavalóversenyt. A megmérettetésen hat település felsős diákjai vettek részt, köztünk Szeles Mihály 6.osztályos és Maczelka Barnabás 7.osztályos tanulók, intézményünket képviselve. Versenyzőink – az elmúlt évek sikerei után -, idén sem tértek haza üres kézzel: Misi Nagy Bandó András: Amit nem értek című versének elmondásáért emléklapot kapott, míg Barni Kibédi Ervin: Emlék című költeményének bemutatásával harmadik helyezést ért el. Felkészítőik: Bodzás István és Maczelkáné Szabó Mária voltak. (A képes összefoglalónkhoz a Pitvarosi Petőfi Sándor Általános Iskola fotóinak egy részét is felhasználtuk.)