Évzáró – 2024

Iskolánk igazgatónője, Szabó Zsuzsanna, ma bezárta a 2023-2024-es tanévet. Tanévzáró ünnepségünk elején igazgatónő oklevelet adott át kiemelkedő pedagógiai tevékenységéért, szakmai elhivatottságának elismeréséül Borovics Nóra tanárnőnek. A tankerület pedagógusainak elismerésére tegnap került sor Hódmezővásárhelyen, ahol Nóra néni a tankerület vezetőitől vehette át az oklevelet.
Az évzáró az 5. osztályosok műsorával folytatódott, melyet osztályfőnökük, Bodzásné Bozó Mariann állított össze. Ünnepségünk talán legfontosabb része, amikor az évben kiemelkedő munkát végző tanulóink kapnak elismerést. Először a Dér-tehetség díjak kiosztására került sor. Idén kiemelkedő munkájáért tehetség díjat kapott – s így kikerül a fotója az emeletes iskolában elhelyezett tehetségtablóra – 5 tanuló: Babrányi Róbert, Bán Hunor Csanád, Bodzás István Boldizsár, Kása Richárd Zsolt és Forgó Lorenzó. Gratulálunk diákjainknak! Az ünnepség folytatásában igazgatónő a kitűnő és jeles tanulókat, valamint a 200 darab jeles osztályzatot szerzett diákokat könyvjutalomban részesítette. Díjazottjainkról külön posztban fogunk beszámolni.
Debreczeni Istvánné, iskolánk igazgató-helyettese kihirdette az iskolai ösztönző rendszerünk győzteseit az ünnepségen. A legjobb magatartású és legszorgalmasabb osztály az 1. osztály lett. Őket az SZMK egy-egy jégkrémmel jutalmazza. Az egyéni pontrendszerben a legtöbb dicséretet (nevelőtestületi, igazgatói, osztályfőnöki) összegyűjtött tanulók csokoládét kaptak. Ők a következők:

Alsó tagozat:

9. Galgóczki Nóra – 50 pont
  10. Bán Hunor Csanád – 48 pont

Gratulálunk minden tanulónknak!
Nagyon kellemes nyári szünetet, jó pihenést kívánunk mindenkinek!