‘Mesélnek a fák’ irodalmi pályázat

Idén rendhagyó módon 2020. december 11-én online került megrendezésre a 2020. évi Fenntarthatósági Témahetet lezáró rendezvény, az AlmaZöld Konferencia. Itt mutatták be a témahét legfontosabb eredményeit és a szervezők által meghirdetett versenyeken legeredményesebben szereplő tanulók munkáit. Iskolánkból Juhász-Nagy Szonja, 4. osztályos tanuló indult az országos megmérettetés ‘Mesélnek a fák’ irodalmi pályázatán (összesen 339 közép- és általános iskolás tanulóval versengve), aki – nagy büszkeségünkre – az alsó tagozatos kategóriában I. helyezést szerzett. Munkáját oklevéllel és 15.000 Ft-os ajándékcsomaggal jutalmazták. Gratulálunk Szonja kiemelkedő eredményéhez és köszönjük Luczóné Hati Judit tanítónő sikeres felkészítő munkáját!