Akikre büszkék vagyunk

Bár a kialakult járványügyi helyzet miatt a 2019/2020-as tanévben sok versenylehetőségtől elestek diákjaink, márciusig így is számos szép eredmény született a különböző térségi tanulmányi, művészeti és sportversenyeken, sőt kiemelkedő teljesítményüknek köszönhetően többen indulási jogot szereztek megyei, országos és nemzetközi versenyekre is. Eredményeikről az elmúlt hónapokban már részletesen beszámoltunk iskolánk Facebook-oldalán és a Palotai Krónika hasábjain. Közülük -az itt látható dicsőségtabló segítségével- azokat a tanulókat szeretnénk kiemelni és bemutatni, akik a legjelentősebb eredményeket ’szállították’ idén iskolánknak (vagyis a térségi, megyei és országos versenyek 1-3. helyezettjeit illetve különdíjasait).